Porównaj nieruchomości

Porównaj

No properties found to compare.

Image Alt

Dlaczego my

  /    /  Dlaczego my

Dlaczego Niedźwiedzka?

Szanujemy Twój czas

Żyjemy w epoce ciągłego pośpiechu, w której czas jest zbyt cenny, by go tracić. Jeśli jesteś oferującym, szukasz chętnych na swoją nieruchomość, aby zaoszczędzić Twój czas, przedstawimy Ci tylko najkorzystniejsze oferty Klientów, najbardziej zbliżone do Twoich oczekiwań finansowych. Jeśli poszukujesz nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia, przeprowadzimy wstępną selekcję ofert, która pozwoli jak najlepiej dostosować przedstawiane Ci propozycje do Twoich oczekiwań i potrzeb. Udaje się to ponieważ umiemy zadawać trafne pytania, słuchać i wyciągać wnioski.

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie zawierania transakcji

Podpisanie umowy z NIEDŹWIEDZKA Nieruchomości to początek wspólnej drogi. Żeby sprzedać, kupić, zamienić lub wynająć lokal, mieszkanie, dom czy działkę, nie musisz znać skomplikowanych przepisów, procedur, zasad. Nasz zespół pośredników w obrocie nieruchomościami dysponuje tą wiedzą dla Ciebie i wykorzysta ją w Twoim interesie. NIEDŹWIEDZKA Nieruchomości towarzyszy Klientom od etapu negocjacji i podejmowania decyzji o wyborze konkretnej oferty, aż do podpisania ostatecznej umowy. Pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności. Na Twoje życzenie zapewniamy również wycenę nieruchomości, pośrednictwo kredytowe i obsługę notarialną transakcji.

Informujemy rzetelne i zgodne z prawdą

Sprzedaż, kupno, wynajęcie lokalu, mieszkania, domu lub działki obciążone są wysokim ryzykiem. Często aż do sfinalizowania umowy nie dają pewności, że nieruchomość posiada wszystkie deklarowane zalety, które poważnie wpływają na wartość nieruchomości. Z NIEDŹWIEDZKA Nieruchomości nie kupujesz kota w worku. Kierując się zasadą uczciwości i prawdomówności, informujemy Cię nie tylko o atutach danej oferty, ale również wadach. Dzięki temu możesz bardziej świadomie podjąć decyzję i wynegocjować dla siebie korzystniejsze warunki transakcji.

Jesteśmy blisko Ciebie

Działamy przede wszystkim na Śląsku. Lokalny i regionalny zasięg NIEDŹWIEDZKA Nieruchomości pozwala nam na bieżąco monitorować trendy i oferty na rynku nieruchomości. Nasze biuro znajduje się w centrum katowickiej aglomeracji. Lokalizacja pozwala na łatwy i szybki dojazd do siedziby firmy, a to ułatwia kontakt z Klientami. Jesteśmy obecni również w Internecie. Pozwala to na sprawną obsługę Klientów również z bardziej odległych rejonów Polski. Obsługa on-line umożliwia komunikację w czasie dogodnym dla Klienta i informowanie go na bieżąco bez konieczności angażowania go fizycznie za każdym razem.

Dbamy o efektywną prezentację ofert

Na rynku nieruchomości najważniejsza jest informacja. Dlatego, żeby dotrzeć do jak najszerszego grona potencjalnych Klientów zainteresowanych Twoją ofertą oraz żeby zaproponować Ci ofertę nieruchomości, która najlepiej będzie opowiadać Twoim wymaganiom, NIEDŹWIEDZKA Nieruchomości wykorzystuje nowoczesne narzędzia komunikacji marketingowej. Dla każdej nieruchomości przygotowujemy odrębną mini analizę marketingową i opracowujemy ją w atrakcyjnej formie. Pokazujemy nieruchomości nie tylko w postaci statycznych zdjęć, ale również materiałów wideo. W prezentacji ofert wykorzystujemy różnorodne kanały informacyjne – od tradycyjnej reklamy poprzez tematyczne portale internetowe po media społecznościowe.

Informujemy Cię na bieżąco

Powierzając swoją nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu pośrednikowi chciałbyś wiedzieć czy spotkała się z dobrym przyjęciem i jak duże jest zainteresowanie nią. Wymaga to skutecznej komunikacji z biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. NIEDŹWIEDZKA Nieruchomości na bieżąco informuje Klientów o zainteresowaniu ich ofertą. Korzystamy z tego, że każde działanie w Internecie można zmierzyć. Dla naszych Klientów przygotowujemy okresowe raporty z działań podjętych w celu pozyskania dla nich kontrahenta.

Troszczymy się o Twoje dobre samopoczucie

Naszym Klientom zapewniamy ciepłą, domową atmosferę, a przede wszystkim profesjonalne, rzetelne i odpowiedzialne podejście ze strony pracowników NIEDŹWIEDZKA Nieruchomości. Rozumiemy Twoje obawy i oczekiwania i staramy się jak najlepiej na nie odpowiedzieć.

Spełniamy obietnice

Umowę pośrednictwa podpisujesz zawsze z jednym pracownikiem NIEDŹWIEDZKA Nieruchomości, który od początku do końca prowadzi całą transakcję. Dzięki temu zawsze wiesz, do kogo możesz zadzwonić lub napisać e-mail, aby uzyskać lub przekazać dodatkowe informacje. Kontakt do osoby prowadzącej konkretną ofertę możesz łatwo odnaleźć – znajduje się zawsze przy karcie nieruchomości na stronie internetowej. Przejrzysty podział zadań pozwala nam zawsze wywiązywać się ze złożonych obietnic. Oddzwaniamy na nieodebrane telefony i za każdym razem odpisujemy na wysłane do nas wiadomości.

Mamy doświadczenie i świeżość

NIEDŹWIEDZKA Nieruchomości to doświadczony zespół pośredników, który postanowił działać niezależnie pod własną marką. Dlatego łączymy profesjonalizm i znajomość rynku nieruchomości, z pełnym entuzjazmu, pasji i optymizmu podejściem do swojej pracy. Jako agencji nieruchomości dopiero startującej szczególnie zależy nam na dobrej opinii Klientów. Dlatego staramy się być konkurencyjni wobec innych firm dzięki szczególnej rzetelności, świeżemu spojrzeniu i zorientowaniu na Klienta.

You don't have permission to register